معرفی سفیر یا نمایندگی
اخبار > ارائه کلیه خدمات صدور گذرنامه و برگ عبور از طریق ثبت درخواست در سامانه "مديريت يكپارچه خدمات كنسولي" (ميخك)


  چاپ        ارسال به دوست

#اطلاعیه_مهم در رابطه با صدور گذرنامه و برگ عبور

ارائه کلیه خدمات صدور گذرنامه و برگ عبور از طریق ثبت درخواست در سامانه "مديريت يكپارچه خدمات كنسولي" (ميخك)

 #اطلاعیه_مهم در رابطه با صدور گذرنامه و برگ عبور 

 

 ️ارائه کلیه خدمات صدور گذرنامه و برگ عبور از تاریخ بیست و ششم شهریور 1398 برابر با 17 سپتامبر 2019  تنها از طریق ثبت درخواست در سامانه "مديريت يكپارچه خدمات كنسولي" (ميخك) امکانپذیر می باشد.

 

به اطلاع هموطنان عزیز مقیم حوزه این نمایندگی مي رساند با توجه به اینکه انجام خدمات کنسولی از طریق سامانه "مديريت يكپارچه خدمات كنسولي"  #ميخك  قابل ارائه می باشد،

متقاضيان محترم صدور گذرنامه می بایست ضمن مراجعه به سامانه " ميخك " به آدرس  mikhak.mfa.gov.ir  نسبت به ثبت نام و تشكيل پرونده اقدام  و سپس از طریق منوي درخواست #صدور_گذرنامه و #برگ_عبور ، ضمن تکمیل اطلاعات مورد نیاز و بارگذاری تصویر مدارك بصورت درست و خوانا درخواست #تعویض_گذرنامه یا #برگ_عبور خود را در سامانه ثبت و کد رهگیری مربوطه را دریافت نمایند.

 

همچنین پس از انجام اقدامات مذکور با ارائه کدرهگيري و اصل مدارک بارگذاری شده جهت ادامه مراحل ثبت درخواست به سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران در میلان مراجعه نمايند.

 

لازم به ذکر است از تاریخ بیست و ششم شهریور 1398 برابر با 17 سپتامبر 2019 کلیه درخواست های صدور گذرنامه و برگ عبور از طریق ثبت درخواست در سامانه "مديريت يكپارچه خدمات كنسولي" (ميخك) و ارائه تصویر کدرهگیری مربوطه به همراه اصل مدارک بارگذاری شده قابل بررسی و اجرا خواهد بود. درغیر اینصورت صدور گذرنامه و برگ عبور امکان پذیر نمی باشد.

 

همچنین درج  مهر خروج  #دانشجویی و مهر خروج ویژه  #مشمولین نیز پس از ثبت نام و تکمیل مشخصات در سامانه میخک (تاک سابق) امکان پذیر خواهد بود.

 

فایل راهنمای ثبت درخواست به پیوست دانلود فايل : rahnama_mdrk_gozarname.pdf ( 553KB )


١٤:٥٢ - 1398/06/21    /    شماره : ٥٨٦٥٥٠    /    تعداد نمایش : ٣٨٣خروج
رواديد الكترونيك | ارتباط با ما | ایران و ایتالیا |  وزارت امورخارجه | نقشه سایت | جستجو