معرفی سفیر یا نمایندگی
اخبار > هیات تجاری کشورمان با سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در میلان دیدار کرد


  چاپ        ارسال به دوست

نشست هیات تجاری کشورمان با سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در میلان

هیات تجاری کشورمان با سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در میلان دیدار کرد

نشست هیات تجاری کشورمان با سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در میلان

 

هیات تجاری اتاق بازرگانی مشترک ایران و ایتالیا شامگاه پنج شنبه 7 آذر 1398 با آقای داریوش صولت سرکنسول کشورمان در میلان دیدار کرد.

در این نشست که در محل سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران برگزار گردید، آقای صولت به اهمیت توان صنعتی و تجاری استانهای شمال ایتالیا، نمایشگاههای تجاری بین المللی این منطقه و آمادگی شرکت های کوچک و متوسط ایتالیایی برای توسعه روابط تجاری با ایران اشاره کرد. آقای پور فلاح رئیس اتاق مشترک بازرگانی ایران و ایتالیا نیز به ارائه توضیحاتی  پیرامون فعالیت های مختلف اتاق مذکور پرداخت و در ادامه مدیران شرکت های ایرانی در خصوص حوزه  فعالیت تجاری خود توضیحاتی را بیان کردند. در پایان این نشست از حاضرین پذیرایی به عمل آمد.

شایان ذکر است هیات تجاری کشورمان متشکل از تولیدکنندگان و بازرکانان ایرانی در حوزه های نساجی، چرم، لوازم‌ آرایشی، مواد غذایی، کاشی و سرامیک ،عینک، بیمه، سنگ، ساختمان، کفش، کابل، ماکارونی از تاریخ 26 تا 29 نوامبر 2019 به میلان سفر کرد . هیات مزبور با حمایت سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران در میلان و هماهنگی اتاقهای مشترک بازرگانی دو کشور روز 28 نوامبر مذاکرات تجاری دوجانبه موفقیت آمیزی با مدیران شرکتهای ایتالیایی در این شهرانجام داد.


١٣:٣١ - 1398/09/08    /    شماره : ٥٩٣١٠٢    /    تعداد نمایش : ٢٣


امتیازدهی

خروج
رواديد الكترونيك | ارتباط با ما | ایران و ایتالیا |  وزارت امورخارجه | نقشه سایت | جستجو