معرفی سفیر یا نمایندگی
نگاهی به اتاق بازرگانی Made in Vicenza

نگاهی به اتاق بازرگانی Made in Vicenza

 

شهر ویچنزا در شمال شرقی ایتالیاو بعنوان مرکزشهرستانویچنزا در ۶۰ کیلومتری غرب شهر ونیز و ۲۰۰ کیلومتری شرق شهر میلان قرار دارد. ویچنزا یک شهر پررونق و چندفرهنگی است. این استان تقریبا دارای  ۸۵۹٬۹۸۷ نفر جمعیت می باشد.

بیش از 93 هزار شرکت در این منطقه مشغول به کار هستند که گردش مالی بالغ بر 90 میلیارد یورو دارند. صادرات کل این شرکت ها به جهان بالغ بر 15 میلیارد یورو می باشد. از این لحاظ این شهرستان در رده چهارم استان های ایتالیا قرار دارد. عمده صادرات این منطقه به اتحادیه اروپائی(67 درصد) آسیائی(9 درصد)، آمریکای شمالی(16 درصد) انجام می شود. ترکیب کلی صادرات شامل تولیدات و محصولات مهندسی، نساجی، پوشاک، چرم و جواهر می باشد.

مهمترین کشورهای مقاصد صادراتی به ترتیب زیر می باشد  آلمان، فرانسه، آمریکا، سوئیس، اسپانیا، انگلیس، چین، روسیه، لهستان، اتریش، بلژیک، ترکیه، هنک کنگ، هلند، امارات، جمهوری چک، سوئد، برزیل، هند

ویچنزا به القابی همچون شهر طلا، شهر چرم شهرت پیدا کرده است. هزاران کارگاه و کارخانه نیز به تولید ابزار صنعتی مشغول می باشند

 

مید این ویچنزا Made in Vicenza

مید این ویچنزا Made in Vicenzaبعنوان یک اتاق بازرگانی و دفتر توسعه تجارت در راستای افزایش و توسعه تجارت از ونیز در ایتالیا و جهان فعالیت می کند. شرکت های مختلفی از ونیز در در این اتاق مشارکت دارند و به آنها مشورت تجاری ارائه می دهد..

 

اهداف این موسسه

- افزایش صادرات از ونیز به جهان

- ارائه فرصت های جدید به شرکت های کوچک و متوسط

- توسعه صادرات از طریق تسهیل در رقابت میان عرضه و تقاضا

- تسهیل در روابط و همکاری با طرف های خارجی

 

وظایف:

- شرکت و سازمان دهی اجلاس ها، نمایشگاهها و رویدادهای تجاری

- سازماندهی ماموریت های تجاری

- کمک ویژه به شرکت ها، بخش های بازرا یابی جهت کاوش در بازارهای خارجی

- تالیف و انتشار اطلاعات و کتاب و بروشورها

- فعال کردن تماس ها با خریداران بالقوه خارجی و حمایت در مدیریت بازار

- سازماندهی رویدادهایی در سایت برای جلب توجه مستقیم نسبت به تولیدات "Made in Vicenza"

- سازماندهی ملاقات های تجاری و کارگاههای آموزشی

- ایجاد میزهای خارجی : این موسسه موفق شده است در برخی از کشورهای خارجی که دارای روابط خوب با محصولات تجاری "Made in Vicenza"می باشند روابط تعریف شده ای ایجاد کند و بهمین خاطر دفاتری در شانگهای، بمبئی، کازابلانکای مراکش، مسکو، استانبول، دوبی،دوحه، سن پائولوی قطر و لیما در پرو ایجاد کرده است.

خدماتی که این موسسات به شرکت های ویچنزائی ارائه می کنند عبارت اند از راهنمای تجارت، تحلیل بازار، لیست طرفهای بالقوه تجاری، برگزاری نمایندگی های تجاری و سازمان دادن ملاقات های دوجانبه، ارائه سرویسهایی چون کمک مالی، حقوقی و اطلاعات گمرکی و قانونی می باشد.

 

 

 

امتیازدهی
رواديد الكترونيك | ارتباط با ما | ایران و ایتالیا |  وزارت امورخارجه | نقشه سایت | جستجو